LCM Nieruchomości-artykuł-kupujesz-mieszkanie-biuro-nieruchomości-Toruń

Kupujesz mieszkanie? Nie korzystaj z usług biura nieruchomości jeśli…

LCM Nieruchomości 7 lipca 2017

  1. …jeśli masz czas na samodzielne przeglądanie morza ogłoszeń na niezliczonej ilości portali ogłoszeniowych.

Ale pamiętaj, że mógłbyś wykonać jeden telefon do naszego Biura Nieruchomości i sprecyzować czego poszukujesz, a Doradca naszego biura przesłałby Ci na maila oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Dodatkowo, za każdym razem, gdy pojawi się oferta, która mogłaby Cię zainteresować, dostałbyś o niej informację.

 

  1. …jeśli masz stalowe nerwy i czas na próby skontaktowania się z właścicielami wybranych nieruchomości i uzyskanie od nich interesujących Cię informacji, których nie znalazłeś w ogłoszeniu.

A mógłbyś zadzwonić do naszego Doradcy, który odpowiedziałby na wszystkie Twoje pytania dotyczące którejkolwiek nieruchomości z oferty naszego biura (także z oferty innych biur – współpracujemy 🙂 ).

 

  1. …jeśli masz czas na próby dopasowania terminów z właścicielem, w celu umówienia się na obejrzenia konkretnej nieruchomości.

A mógłby to załatwić za Ciebie nasz Doradca, który ustaliłby spotkania tak, że mógłbyś obejrzeć jednego popołudnia nawet kilka nieruchomości, jedna po drugiej.

 

  1. …jeśli wiesz jak sprawdzić stan prawny wybranej nieruchomości…

My wiemy. To nasza praca, robimy to na co dzień.

 

  1. …jeśli jesteś pewien, że zapisy w umowie przedwstępnej zawieranej z dotychczasowym właścicielem nieruchomości są dla Ciebie korzystne.

A mógłbyś podpisać umowę przedwstępną w naszym biurze, gdzie Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami zadba o zapisy w umowie zabezpieczające interesy obydwu stron.

 

  1. …jeśli masz czas na umawianie terminu spotkania u Notariusza, wiesz jakie dokumenty będą niezbędne do sporządzenia aktu notarialnego i wiesz ile pieniędzy musisz zabrać ze sobą na to spotkanie.

Termin aktu notarialnego dogodny zarówno dla Ciebie jak i sprzedającego oraz wolny w kancelarii notarialnej mógłby ustalić nasz Doradca.

Dostałbyś także od niego na maila listę dokumentów, które musisz zabrać ze sobą na akt oraz wysokość kwoty jaką należy uiścić w kancelarii.

 

  1. …jeśli wiesz na co zwrócić uwagę przy odbiorze swojej nowej nieruchomości.

Nasz Doradca mógłby towarzyszyć Ci przy odbiorze nieruchomości, sporządziłby profesjonalny protokół zdawczo-odbiorczy oraz dokumentację fotograficzną.

 

Jeśli masz czas i ochotę, wszystko to możesz zrobić sam.

Ale nie musisz… masz od tego nas.

Wystarczy jeden telefon.

Czeka Cię zmiana adresu? Zaoszczędź czas! Uniknij stresu…

www.LCM24.pl