LCM Nieruchomości-opinie

Najnowsze referencje

LCM Nieruchomości 7 maja 2020

Pomimo trudnej dla wszystkich sytuacji
nasi Klienci potrzebują naszej pomocy.

A my robimy wszystko, aby stanąć na wysokości zadania.

Panie Przemku, serdecznie dziękujemy za opinię 💛
Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Jeśli i Ty chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć cię co możemy dla Ciebie zrobić ZADZWOŃ! ZAPYTAJ. POROZMAWIAJ Z NAMI 🙂

Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod telefonami 😀

Michał Łukaszewski
michal@lcm24.pl
502761990


Joanna Bucewicz
joanna@lcm24.pl
793941092

Jolanta Adamczyk
jolanta@LCM24.pl
883941097


Michalina Dynasińska
michalina@lcm24.pl
794941095

Patrycja Krużewska
patrycja@lcm24.pl
531941093

Weronika Munia
weronika@lcm24.pl
883941096

Agnieszka Łukaszewska
agnieszka@lcm24.pl
502559070

#LCMnieruchomosci #działamy #jesteśmydlawas #zostańwdomu #nieryzykuj #nieruchomości #biuronieruchomosci #najlepszebiuronieruchomości #Toruń