Gala Lider Nieruchomości Otodom 2020 już wkrótce!

LCM Nieruchomości 23 października 2020

Prestiżowe wydarzenie dla branży nieruchomości zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy wtorek po raz kolejny wręczymy nagrody najlepszym z najlepszych.

Podczas gali “Lider Nieruchomości Otodom” poznamy laureatów tegorocznej edycji, czyli najlepsze biura nieruchomości z całego kraju oraz Pośrednika Roku. Dołącz do nas w transmisji live 27 października o godzinie 18:00!

Czym jest “Lider Nieruchomości Otodom”?

To unikatowa inicjatywa, którą stworzyliśmy z myślą o korzyściach dla biur nieruchomości i całego rynku nieruchomości. Przeprowadzamy wieloetapowe badanie – to pozwala zagwarantować uczestnikom, ale także odbiorcom portalu Otodom, że wyniki są rzetelne i wiarygodne. 

Jaka myśl przyświecała nam przy tworzeniu “Lidera Nieruchomości Otodom”? To nie tylko polecenie najlepszych specjalistów z branży innym osobom. Wyróżnienie kompetentnych profesjonalistów ma na celu promowanie dobrych praktyk w zawodzie.

To tylko kilka właściwych kierunków działania – z pewnością sami wiecie, jak bardzo istotne są one w codziennej pracy. Dzięki nim zyskujecie również rekomendacje od innych klientów i dobre opinie w sieci. Oficjalne polecenie biura, które prowadzi takie praktyki, wzmocni pozycję firmy na rynku.

więcej na https://blog.otodom.pl/2020/10/gala-lider-nieruchomosci-otodom-2020-juz-wkrotce.html