Toruń

Osiedle Sztuk Pięknych

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
539/5588/OLW
Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
82,40 m2
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
0
Piętro
0
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak
Kaucja
Jednomiesięczna
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2011
Dostępne od
2017-12-04

Opis nieruchomości

JEDYNY WOLNY LOKAL NA NOWOCZESNYM OSIEDLU SZTUK PIĘKNYCH.

Osiedle Sztuk Pięknych to jedno z najnowszych toruńskich osiedli położone przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, 2 kilometry od Starówki. Lokale użytkowe położone na parterze posiadają świetną widoczność od strony czteropasmowej ulicy Broniewskiego - będącej częścią trasy krajowej 80 - łączącej Toruń z Bydgoszczą. Między innymi dlatego są stabilnie i chętnie wynajmowane.
Osiedle składa się z kilku tysięcy chętnie nabywanych i wynajmowanych mieszkań.
DZIĘKI TEMU TWÓJ BIZNES ZNAJDZIE IDEALNE MIEJSCE NA ROZKWIT.

Lokal o powierzchni 82,5m2 położony na nowym osiedlu Sztuk Pięknych. IDEALNA EKSPOZYCJA W PIERWSZEJ LINII. REPREZENTACYJNE MIEJSCE.

Lokal posiada duże witryny od strony głównej ulicy.
Na podłodze terakota, na ścianach gładzie.

Ogrzewanie z sieci miejskiej. Dostępne łącza internetowe, telekomunikacyjne.

Czynsz najmu: 4000 zł netto + opłaty wspólnotowe: 560 zł (z zaliczką na wodę, ogrzewanie, opłatą za wywóz nieczystości) + prąd.

Lokal bardzo dobrze wyeksponowany. Świetna lokalizacja przy jednej z głównych ulic Torunia, atrakcyjne otoczenie - nowoczesne osiedle blisko UMK i centrum miasta. W kompleksie wszystkie lokale wynajęte. Parkingi: przed lokalem miejsca postojowe, dodatkowo - z drugiej strony osiedla oraz na terenie wewnątrz osiedla. W otoczeniu pełna infrastruktura.

Zapraszam po bliższe informacje.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Witryna: Tak
  • Winda: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Kontakt

Joanna Bucewicz

Joanna Bucewicz

Telefon:
tel. 793 941 092
Email:
joanna@lcm24.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LCM Investment Group Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest LCM Investment Group Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Adama Mickiewicza 43/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).