Toruń

Koniuchy, ul. Koniuchy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
7096/5588/OMS
Rynek
Wtórny
Cena
205 000 PLN
Cena za m2
4 956,48 PLN
Powierzchnia
41,36 m2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Blok
Materiał
Cegła
Rok budowy
1997
Stan nieruchomości
Dobry
Czynsz administracyjny
496 PLN
Dostępne od
2018-06-15

Opis nieruchomości

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, jest duża szansa że to mieszkanie czeka właśnie na Ciebie.
Możesz być inwestorem poszukującym najlepszej obecnie lokaty pieniędzy
lub kimś kto potrzebuje niewielkiego ale praktycznego mieszkania w miłym miejscu.

INWESTORZE. Zastanów się, lecz nie prześpij okazji. Ulokuj kapitał i niech Ci się spłaca od razu po przeniesieniu własności.
Mieszkanie bowiem zamieszkują sprawdzeni, solidni najemcy związani umową do czerwca 2018 roku. A potem, pomożemy w znalezieniu następnych mieszkańców.
Nie będzie to ogromnym wyzwaniem ponieważ okolica jest bardzo lubiana ze względu na spokój i bliskość centrum.
Podpowiemy Ci co i jak zrobić aby inwestycja stała się najbardziej rentowna.
Polecam Ci to mieszkanie ze względu na układu/metraż, wyposażenie, oraz lokalizację w stosunku do ceny.
Przydadzą Ci się również informacje które kieruję do osób poszukających własnego „M”.
Będziesz wiedział dlaczego Twoim najemcom będzie się tu dobrze mieszkać.
Dla Ciebie SINGLU a także dla Ciebie ‘DRUGA POŁÓWKO” dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 jest akurat. Zwłaszcza takie, gdzie pomieszczenia są foremne i jasne.
Posiadasz salon i sypialnię. Przestrzeń dzienną i swoją prywatną wypoczynkową. Goście przebywają tam gdzie chcesz, nie musisz zdążyć z posłaniem łóżka.
Aneks kuchenny, prawda, łączy się z salonem nie tylko dosłownie ale i zapachami, otwiera natomiast przestrzeń i sprawia że nie siedzisz w kuchni gdy reszta dobrze bawi się w salonie. Bez Ciebie.
Takie mieszkanie można łatwo - bo szybko posprzątać, no i wszystko masz „pod ręką”.
Szafa Komandor na szerokość salonu oraz Komandor w przedpokoju pomieści wszystko. Dodatkowo możesz naładować 3 metry kwadratowe piwnicy. Pomieszczenia które obecnie staje się luksusem dla nielicznych. Wierz mi, to bardzo dużo miejsca jak na 41 m2.
Standard mieszkania może nie pochodzi z najnowszego katalogu dekoratora wnętrz, ale oceniam go jako bardzo dobry. Czysto i schludnie. Gładzie na ścianach, panele i terkota na podłogach. Inaczej, również i cena byłaby „wysokiego standardu”.
Osiedle jest nieprzeludnione. Jednocześnie masz bliski dostęp do sklepików, marketów, punktów usługowych, przystanków MZK, usług medycznych i wszystkiego co oferuje centrum a także do terenów zielonych.
Nie wiem ile to dla Ciebie minut piechotą, ale do Starego Miasta są 2 kilometry.

Pójdźmy więc dalej i zobaczmy mieszkanie. Zapraszam!

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Piwnica: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Południe
  • Widok na: Inne budynki
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.8
  • Komunikacja: Autobus
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Gimnazjum, Basen, Kort tenisowy, Zabudowa niska, Fitnes, Hala sportowa, Centrum handlowe, Bank, Kościół, Plac zabaw, Restauracja, Sklep, Apteka, Uczelnia, Szkoła

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LCM Investment Group Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest LCM Investment Group Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Adama Mickiewicza 43/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).