Toruń

Słoneczne Tarasy, ul. Jana Sobieskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
8609/5588/OMS
Rynek
Wtórny
Cena
375 000 PLN
Cena za m2
6 868,13 PLN
Powierzchnia
54,60 m2
Liczba pokoi
3
Powierzchnie pokoi
23,20+9,80+8,20
Typ kuchni
Aneks
Piętro
3
Liczba pięter
5
Rodzaj budynku
Blok
Materiał
Cegła
Rok budowy
2011
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
397,13 PLN
Dostępne od
2019-12-02

Opis nieruchomości

Ni stąd ni zowąd mam:

Nietuzinkowe, z nietypowym widokiem za oknami, całkiem nie jak "Słoneczne Tarasy" - nieciasnym. Niewielkie, niewymagające remontów, z niewysokim czynszem, wcale niemałym parkingiem przy bloku, nieponure, niezamieszkałe. Cena nie z kosmosu.
Nietrudno wjechać windą. Nieźle mieć zadbane klatki. Nie sposób nie chcieć tam mieszkać. Niemała zieleń wokół. Niezwykle szybko i nie samochodem ale piechotą dotrzesz na Starówkę. Nieopodal sklepy i nieuboga infrastruktura.

Nie czekaj. Dzwoń - umawiaj - decyduj.

Długo NIE POCZEKA :)

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Północ
  • Widok na: Inne budynki, Park/skwer
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Fitnes, Uczelnia, Gimnazjum, Kościół, Bank, Apteka, Centrum handlowe, Park, Przedszkole, Restauracja, Zabudowa niska, Plac zabaw, Basen, Szkoła, Rzeka, Sklep, Szpital

Mapa

Kontakt

Joanna Bucewicz

Joanna Bucewicz

Mobile:
793941092
Email:
joanna@lcm24.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LCM Investment Group Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest LCM Investment Group Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Adama Mickiewicza 43/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).