*Duża budowlana działka z MPZP*dom + usługi*

lokalizacja: Czarne Błoto, Słonecznikowa

160 000 PLN

39 PLN / m2

Opis nieruchomości

Duża piękna działka w lubianej okolicy - w Czarnym Błocie. Działka objęta jest Miejscowym Plan Zagospodarowania Przestrzennego.
Świetna lokalizacja działki - 13 km od Torunia, przy szybkim i bezkolizyjnym dojeździe - DK 80 od strony Bydgoszczy.
Działka posiada powierzchnię 4127 m2. Szerokość: ok. 30 m, długość ok. 115 m2. Jest w kształcie litery L.
Położona jest przy utwardzonej drodze. W sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa oraz lasy.
 
Wpisana jest ona w MPZP, i objęta obszarem RM1, w którym ustalone są dla niej następujące funkcje: zabudowa zagrodowa, zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca, zabudowa gospodarcza wolnostojąca, usługi nieuciążliwe (dopuszczalna funkcja). 

Sieć wodociągowa i energetyczna przy działce.

Polecam i zapraszam po bliższe informacje!


Kontakt do opiekuna:

LCM Nieruchomości

Joanna Bucewicz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.