Najlepsi Liderzy Nieruchomości Otodom 2020 wyłonieni!

LCM Nieruchomości 28 października 2020

Za nami kolejna uroczysta gala “Lider Nieruchomości Otodom”. Poprowadził ją Olivier Janiak, który oficjalnie ogłosił tegorocznych zwycięzców konkursu: 16 biur nieruchomości z poszczególnych województw, 1 ogólnopolskie biuro nieruchomości i 1 pośrednika roku. Oto najlepsi z najlepszych, o których usłyszycie jeszcze nie raz!

Wielkie sukcesy najlepszych biur nieruchomości

Pośrednicy z niecierpliwością wyczekiwali wyjątkowego wydarzenia, które odbyło się 27 października. 

Ze względu na obecną sytuację nie mogliśmy zorganizować gali w klasycznej formie. Jednak to nie powstrzymało nas przed zaskoczeniem Liderów! Opiekunowie Otodom, pod przykrywką projektu PR, zaprosili ich na spotkanie. W międzyczasie wysłaliśmy do Liderów kufry ze specjalnym szyfrem. W trakcie spotkania online, które nagrywaliśmy, podaliśmy im kod do kłódki. To w ten sposób otrzymali statuetkę laureata i certyfikat. Cały zespół Otodom cieszy się, że udało się zaskoczyć Liderów tą pozytywną niespodzianką!

Gala to radosna okazja do wspólnego świętowania i wyróżnienia zwycięzców. Trudno było nie odczuć dobrej energii, która towarzyszyła zarówno uczestnikom, jak i organizatorom. Unikatowa inicjatywa “Lider Nieruchomości Otodom” pozwala nam wypromować biura, które cieszą się doskonałą renomą wśród klientów. 

Liderzy w nagrodę otrzymali kampanię PR i kampanię billboardową na terenie swojego województwa. Dzięki temu mogą liczyć na spory rozgłos, a sama branża nieruchomości zyskuje jeszcze większy prestiż. 

W województwie kujawsko-pomorskim Liderem Nieruchomości 2020 zostało biuro LCM Nieruchomości z Torunia.

Liderów pozostałych województw znajdziecie tutaj https://blog.otodom.pl/2020/10/najlepsi-liderzy-nieruchomosci-otodom-2020.html