Pani Michalina to profesjonalizm, zaangażowanie i entuzjazm Sprzedaż mieszkania z taką osobą to pewność i spokój. To osoba w pełni oddana i z dużym poczuciem humoru, niezbędnym do mierzenia się nieraz z różnymi trudnościami.

Polecam z całego serca osobę i firmę!!!

Iwona ZacharskaLCM NIERUCHOMOŚCI


Serdecznie polecam biuro nieruchomości LCM.
Znajomość i ogarnięcie papierologii na 100%
Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta.

Malgorzata Zaborny

Sprzedażą naszego mieszkania zajęła się pani Michalina. Pełen profesjonalizm, kompetencje i empatia. Zajęła się tematem od A do Z. Przez całą sprzedaż czuliśmy że jesteśmy w dobrych rękach. Z całego serca polecamy każdemu.

Anna Stachowska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Michaliną Dynasińską. To super kobieta z głową na karku, bardzo pomocna i sympatyczna. Sprzedaż mieszkania poszła bardzo sprawnie, nie spodziewałam się tego i będę na pewno miała w miłej pamięci.

Ewa Sompolska

Gorąco polecam współpracę z Panem Michałem Łukaszewskim -pełen profesjonalizm, dyspozycyjność na każdym etapie i sprawna komunikacja, wsparcie w kwestii załatwienia wszelkich formalności- to naprawdę sprawiło, że proces kupna stał się przyjemny i absolutnie nieuciążliwy.

Szybko, sprawnie i profesjonalnie - taka współpraca to czysta przyjemność.

Paulina Cerowska


Bardzo polecamy współpracę z biurem LCM.
Pani Michalina Dynasińska pomogła nam we wszystkich formalnościach, dzięki czemu zakup mieszkania był niezwykle prosty.

Mariusz Bednarski

Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Joanną Bucewicz, która pośredniczyła w wynajmie domu. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo,od początku do końca. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam współpracę z Panią Joanną.

Michelle Vecchi

Świetne, profesjonalne, miłe biuro, przyjazne dla klienta. Gorąco polecam!
Moją sprawą zajęła się Pani Weronika Munia. Trzeba było sprzedać większe mieszkanie i kupić dwa mniejsze, co nie było takie łatwe, szczególnie w czasie panującej pandemii. Pani Weronika wykazała się profesjonalizmem, kompetencją, życzliwością, cierpliwością i i dużym zaangażowaniem. Wspierała mnie, doradzala, udzielała fachowych rad. No i udało się!!! I to szybciej niż myślałam! Pani Weroniko, raz jeszcze dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pracy!

Malwina Sypniewska

Przed podjęciem decyzji o współpracy z Biurem Nieruchomości LCM kontaktowaliśmy się z innymi biurami w Toruniu. Jednakże decyzja jaką ostatecznie podjęliśmy czyli o współpracy
z LCM Nieruchomości była jak najbardziej decyzją trafioną. Wartością dodaną każdej firmy są jej pracownicy czego przykładem jest osoba Pani Michaliny Dynasińskiej. Z Panią Michaliną finalizowaliśmy transakcję sprzedaży dwóch mieszkań obie przebiegły pomyślnie. Głównie dzięki czy też za sprawą zaangażowania profesjonalizmu i ogromnej empatii które są nieodzownymi cechami Pani Michaliny. Pani Dynasińska wzbudziła w nas poczucie jakoby to dobra znajoma pomagała nam sprzedać mieszkania a nie agent nieruchomości.
Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Michaliną. Pozdrawiamy Agnieszka i Przemek

Przemysław Malinowski

Dla mnie przede wszystkim bardzo ważne było bardzo uczciwe i profesjonalne podejście jeśli chodzi o wynagrodzenie biura.
Ponadto Pani Weronika rzetelnie i cierpliwie doradzała, odpowiadała na pojawiające się pytania, bardzo komfortowo jest współpracować z tak zaangażowaną i sympatyczną agentką.

W pełni mogę polecić usługi biura (ze strony kupującego).

Justyna Sobiesiak

Skorzystanie z usług doradztwa i pośrednictwa świadczonych przez Panią Weronikę Munię z "LCM Nieruchomości" polecam wszystkim, którzy chcą sprawnie dokonać korzystnej transakcji na rynku nieruchomości. Mogę zaświadczyć, że Pani Weronika okazała się kompetentną, uczciwą i rzetelną agentką do spraw nieruchomości, a przy tym bardzo pomocną w rozwiązywaniu drobnych, ale nieoczekiwanych problemów, które pojawiły się po drodze. Jestem przekonany, że dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu Pani Weroniki zaoszczędziłem sporo czasu i nerwów, a jej fachowe rady pozwoliły mi wybrać najkorzystniejszą pod względem finansowym ofertę.
Pani Weroniko, dziękuję Pani za rzeczową i owocną współpracę, która przebiegała w miłej atmosferze

Krzysztof Przegietka

Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc LCM Nieruchomości przy sprzedaży mieszkania, w szczególności Panu Michałowi Łukaszewskiemu, który wykazał się dużym zaangażowaniem przy promocji oferty oraz poszukiwaniu nabywców.
Dzięki doświadczeniu w sprzedaży mogłam liczyć na rzeczową poradę oraz skuteczne działanie. Biuro LCM to profesjonalni ludzie, którzy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy.
Szczerze i z całego serca polecam biuro Pana Michała jako kompetentnego partnera na rynku nieruchomości.

Justyna Depczyńska

 
Podczas poszukiwania lokalu trafiłam do LCM Nieruchomości i to był świetny wybór.
Pani Weronika Munia wykazała się dużym profesjonalizmem, doświadczeniem i znajomością tematu. Kontakt był utrzymany przez cały okres załatwiania sprawy, nigdy nie wykazywała zniechęcenia, choć sprawa była trudna i zawsze dawała praktyczne, celne rady. Zawsze odpowiadała na moje telefony, utrzymując przez to dobry kontakt. W przypadku wątpliwości, służyła dobrą radą. Pani Weronika wykazała się dużą wiedzą na temat rynku nieruchomości a jej podejcie do klienta i wysoka kultura osobista sprawiają, że napewno skorzystam w przyszłości z jej usług.

Serdecznie wszystkim polecam tego pośrednika.

Milena Żuchowska

Pani Patrycja bardzo profesjonalny pracownik, uśmiechnięta, zawsze pomocna, dostępna o każdej porze. Po sfinalizowaniu transakcji nadal chętnie udziela potrzebnych informacji. Chętnie skorzystamy z jej usług i wiedzy przy okazji następnych "zakupów". 

Iga WierzchowskaLCM Nieruchomości to agencja, która w pełni profesjonalnie i skutecznie wykonuje swoje czynności.
Pani Patrycja Krużewska kilkukrotnie już zajmowała się realizacją moich zleceń dotyczących wynajmu mieszkania. To sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, zaangażowana a przy tym bardzo profesjonalna osoba. Obsługa kompleksowa od początku do końca. Wszystkie zlecenia zakończone sukcesem, nawet w trudnym czasie pandemii.

Pani Patrycjo, Panie Michale dziękuję i polecam Was z całego serca każdemu. 

Mariusz C


Bardzo dobra i co najważniejsze, skuteczna Agencja. Transakcje dopasowane do klientów oraz do sytuacji rynkowej.
Szefostwo: P. Michał Łukaszewski i P. Joanna Bucewicz zawsze przygotowani, zawsze na bieżąco ze zmianami prawa czy rynku nieruchomości. Współpraca w pełni profesjonalna, w bardzo miłej atmosferze. Korzystałam wielokrotnie, szczerze polecam!

Pani Joanno, Panie Michale, dziękuję.

Romana Ziółkowska


Wynajmowałam mieszkanie i mam same pozytywne wrażenia. Przede wszystkim profesjonalne podejście, dużo empatii. Pani Michalina to najlepsza osoba jaka mogła mi się trafić :) Przy sprzedaży albo wynajmie swojego mieszkania na pewno skorzystam z ich usług!

Serdecznie polecam wszystkim :)

Marta Wróblewska

Wybór LCM Nieruchomości był najlepszą możliwą decyzją w przypadku wynajmu mieszkania. Pani Michalina Dynasińska zaopiekowała się transakcją wynajmu mieszkania od początku do końca. Doradziła jak przygotować mieszkanie, zorganizowała świetną sesję fotograficzną, opublikowała ofertę i znalazła klientów, którzy budzą moje zaufanie. Sam proces podpisania umowy również na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm i świetna opieka. Skorzystałam też z opcji wynajmu okazjonalnego i serdecznie to polecam, bo to daje ogromne poczucie bezpieczeństwa.

Dziękuję za udaną transakcję.

Magdalena Olejniczak

Z czystym sumieniem polecam agencję LCM Nieruchomości, w szczególności Pana Michała Łukaszewskiego. Agencja wyróżnia sie dokładnością i starannością w sprawdzaniu i przygotowywaniu dokumentacji. Cechują się profesjonalnym podejściem do klienta i zwracając uwagę na potrzeby obu stron transakcji. Byli z nami od początku do końca transakcji udowadniając, że niemożliwe staje się możliwe.

Dziękujemy Wam.

Aga Zmyslony

Bardzo profesjonalne biuro, szczerze polecam współpracę :)

Bartek Kucharczyk


Gorąco polecam!!

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało, żeby ocenić biuro!!! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich pomocy. Pani Joanna jest najlepsza !!

Anna MikulskaLCM NIERUCHOMOŚCI


Serdecznie polecam.

Kompetentnie, profesjonalnie i do samego końca transakcji służą wsparciem.

Damian Dziewit

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.