ETYKA

Naszych Klientów obsługujemy tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.

Podstawą w naszej codziennej pracy jest uczciwość i transparentność zarówno wobec klientów, jak i innych biur nieruchomości.

Działamy tylko i wyłącznie na umowach z klauzulą wyłączności, co pozwala nam w 100% zaangażować się w proces sprzedaży nieruchomości naszych Klientów.

Jako jedno z nielicznych biur w regionie działamy na zasadzie obsługi „na zlecenie” czyli działamy na rzecz i pobieramy wynagrodzenie od strony, która zleca nam usługę.
Dzięki temu unikamy konfliktu interesów, jaki mógłby pojawić się przy obsłudze obydwóch stron na raz przy jednej transakcji.
Tym samym, nie uzależniamy prezentacji nieruchomości naszego Klienta Sprzedającego od podpisania umowy z poszukującym. Chętnie współpracujemy z innymi biurami.

Także przy zleceniu nam poszukiwania i kupna nieruchomości, działając na rzecz naszego Klienta Kupującego nie skupiamy się wyłącznie na ofertach naszego biura – chcemy aby nasz Klient kupił jak najkorzystniej.
Takie podejście ułatwia nam współpracę z innymi biurami, przyspiesza proces finalizacji transakcji, a przede wszystkim buduje zaufanie naszych Klientów (zarówno Sprzedających jak i Kupujących z nami).


NOWE TECHNOLOGIE 

Nieustannie podążamy za trendami, dlatego na co dzień wykorzystujemy w naszej pracy najnowsze technologie.
Jesteśmy rozpoznawalni jako biuro, które przy niemal każdej ofercie zamieszcza wirtualny spacer.
Natomiast standardem jest, że przy każdej ofercie znajduje się świetny opis, rzut nieruchomości, doskonałe zdjęcia wnętrz i zdjęcia okolicy wykonane dronem. Bardzo często znajduje się tam także krótki materiał video dotyczący nieruchomości.
Z niecierpliwością czekamy, aż pojawi się w naszym portfolio oferta nieruchomości, w której będziemy mogli wykorzystać usługę „wirtualnego remontu”.

Jesteśmy liderem w regionie skutecznej sprzedaży nieruchomości przy wykorzystaniu „Dni Pokazowych” / „Drzwi Otwartych nieruchomości”.

EDUKACJA

Edukacja naszego zespołu rozpoczyna się już na etapie rekrutacji. Zanim nasz Agent trafi na rynek jest doskonale przygotowany do pracy.
Jednak nauka na tym się nie kończy.
Stawiamy na ciągły rozwój.
Jesteśmy uczestnikami wielu szkoleń (online i stacjonarnych), konferencji (tu często jesteśmy także wystawcami) i spotkań branżowych.

INICJATORZY

Jako biuro jesteśmy inicjatorem i współzałożycielem stowarzyszenia Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości, które dzięki współpracy umożliwia jeszcze szybszą i skuteczniejszą obsługę naszych Klientów.
Co ważne, od 2008 roku skupiamy się na lokalnym rynku toruńskim, dzięki czemu jesteśmy doskonale zorientowani w jego możliwościach i potencjale.
Z dumą nosimy godło „Made in Toruń” świadczące o najwyższej jakości wykonywanej przez nas pracy.
O jakości naszych usług świadczą także inne nagrody, min:
Lider Nieruchomości Otodom 2020 w województwie kujawsko-pomorskim.
Orły Nieruchomości 2019, Orły Nieruchomości 2020 oraz Orły Nieruchomości 2021.

Agnieszka Łukaszewska, odpowiedzialna za rozwój biura, jest inicjatorką i organizatorką Spotkań Toruńskich Pośredników, mających na celu integrację i edukację lokalnego ‘nieruchomościowego’ środowiska oraz propagowanie współpracy pomiędzy pośrednikami
Wspieramy lokalna drużynę koszykarską Toruńskie Pierniki.

INNOWACYJNOŚĆ 

Michał Łukaszewski, właściciel biura, jest autorem i twórcą innowacyjnej i unikatowej usługi na rynku nieruchomości polegającej na zabezpieczeniu adresu przy umowie najmu okazjonalnego.


Dzięki tej usłudze:
  • najemcy mają możliwość skorzystania z adresu niezbędnego do umów najmu okazjonalnego,
  • właściciele nieruchomości na wynajem mogą w jeszcze lepszy sposób zabezpieczyć swoje interesy sprawdzonym adresem do umów najmu okazjonalnego,
  • biura nieruchomości „spinają” transakcje oparte o umowy najmu okazjonalnego
Michał, szkoli w zakresie bezpieczeństwa umów najmu (szkolenia, konferencje, śniadania pośredników).
Usługa ta jest kompatybilna i komplementarna z usługą Certyfikat Najemcy od Otodom.

To co nas wyróżnia to to, że staramy się sami kreować rynek nieruchomości, w którym działamy poprzez propagowanie dobrych praktyk.

Dobry pośrednik to ekspert w wielu dziedzinach.
Z jednej strony niezbędna jest fachowa wiedza oparta na liczbach, danych i twardych faktach, którą musi wykorzystać do szybkiego przeanalizowania sytuacji a z drugiej strony powinien wykazać się umiejętnościami interpersonalnymi i wiedzą z zakresu psychologii, by potrafić wsłuchać się w Klienta, zdiagnozować jego potrzeby i odpowiednio mu doradzić.

Mamy świadomość, że branża nieruchomości w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Szybko zmieniające się trendy weryfikują potrzeby i wymagania klientów. Osoby korzystające z usług pośredników oczekują od nas doskonałej znajomości branży, wyczucia rynku oraz wysokich standardów pracy. To wymaga od nas, Pośredników, ciągłej inwestycji w rozwój swoich kompetencji oraz otwartości na zmiany (także technologiczne).

W LCM Nieruchomości dotrzymujemy kroku zmieniającym się trendom.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.