Twój wymarzony dom na wsi? To tu!

lokalizacja: Papowo Toruńskie, Lipowa

799 000 PLN

3 699 PLN / m2

Opis nieruchomości

Twój wymarzony dom na wsi z asfaltowym dojazdem?  To tu.

Niezwykła nieruchomość. WIEJSKIE SIEDLISKO: Dom + ogromny teren + budynek gospodarczy. 15 kilometrów od CENTRUM Torunia.
To miejsce może być Twoje.

DOM
Posesja posiada wjazd z asfaltowej drogi. 
Dom bliźniak o ładnej architekturze. Zbudowany w latach 30 tych XX wieku z solidnych materiałów, a następnie odremontowany i przebudowany został około 2010 roku. Remont objął: wykończenia pomieszczeń na parterze, dobudowanie klatki schodowej, sieni i korytarza na parterze, wykonanie pomieszczeń na poddaszu użytkowym, wymianę więźby dachowej z blachodachówką, stolarkę okienną z profili PCV.
Dom jest pobudowany z cegły ceramicznej pełnej. Kondygnacja piwnicy z pojedynczego bloczka. Kondygnacja naziemna z podwójnego bloczka. Ocieplenie styropianem 15 cm. 
Dach w konstrukcji drewnianej - więźba krokwiowo - płatwiowa, kryty blachodachówką.
Strop nad piwnicą na belkach stalowych.
Dach ocieplony jest styropianem.
Stolarka okienna na parterze: z profili PCV 5 komorowych, dwuszybowych, na poddaszu: drewniana. Stolarka drzwiowa drewniana.

Dom jest wykończony w rustykalnym stylu.
W pokojach, korytarzach: podłogi z drewna iglastego. Na ścianach gładzie gipsowe. W łazienkach i kuchni: glazura i terakota.
Powierzchnia użytkowa domu to: 216 m2.
Budynek składa się z:
POZIOMU PARTERU: 2 pokoje + pomieszczenie gospodarcze przy jednym z pokoi + kuchnia + łazienka z WC + przedpokój + wiatrołap. Wysokość pomieszczeń: 3 m. Suma powierzchni pomieszczeń na tej kondygnacji to 83 m2.
POZIOM PODDASZA: 2 pokoje + pokój z oknem do wykorzystania na: pokój dziecięcy/ biuro/ garderobę + łazienka z WC, przedpokój. Wysokość pomieszczeń: 2.5 m. Suma powierzchni pomieszczeń na tej kondygnacji to 96 m2.
POZIOM PIWNICY: pomieszczenia gospodarcze w bardzo dobrej kondycji - ze stropami łukowymi oraz ścianami z odsłoniętej cegły. Znajduje się tu 5 pomieszczeń, 2 korytarze o łącznej powierzchni 80 m2. Piwnica posiada terakotę na podłodze.

BUDYNEK GOSPODARCZY:

Znajduje się przy wjeździe na posesję. Jest murowany z cegły ceramicznej, niepodpiwniczony, wzniesiony w latach 30 tych XX wieku, o powierzchni zabudowy: 127 m2. Ocieplony 15 cm styropianem. Dach w konstrukcji drewnianej, kryty eternitem - do remontu. Drewniane wrota wejściowe i wjazdowe.

DZIAŁKA:
Budynki położone są na olbrzymiej działce o powierzchni 7200 m2 z której aż wylewa się zieleń. Tak więc w tym miejscu zaznasz prawdziwej ciszy i spokoju. 
Teren jest W CAŁOŚCI OGRODZONY.
Ogrodzenie obejmuje działkę po zewnętrznych krawędziach, dodatkowo ogrodzony jest areał z ogrodem wokół domu, w jego bezpośrednim sąsiedztwie.
Działka składa się z dwóch rodzajów gruntów: I - tereny mieszkaniowe II - gruntu orne. Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach: 53 m x 140 m. 

Teren jest ogrodzony. Przed domem pas kostki brukowej. Poza tym teren zielony z krzewami, drzewami, drzewkami owocowymi.
Nieruchomość posiada podłączenie do gminnego wodociągu i kanalizacji. Ogrzewanie domu odbywa się poprzez piece konwekcyjne - grzejniki elektryczne. 
W piwnicy znajduje się zbiornik na wodę.

Lokalizacja na wsi, w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych oraz kilku istotnych punktów: publiczne przedszkole Jelonek, świetlica wiejska dla dzieci, plac zabaw, sklep ABC.
4 kilometry do rozbudowanej infrastruktury Łysomic: markety (Biedronka, Stokrotka), apteka, szkoła podstawowa w Łysomicach, sklepy, punkty usługowe - oraz do trasy 91 Toruń - Gdańsk. 
10 kilometrów do zjazdu z autostrady A1 (2 punkty: Lubicz Dolny oraz Turzno).
10 kilometrów do północnej granicy miasta Torunia oraz 15 kilometrów do centrum Torunia.
14 kilometrów do PLAŻY ZALESIE oraz pozostałych plaż pięknego Jeziora Chełmżyńskiego.

POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Wirtualny spacer po nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

LCM Nieruchomości

Joanna Bucewicz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.